Warning: Declaration of OneElements\Includes\Widgets\Button\Widget_OneElements_Button::render_text() should be compatible with Elementor\Widget_Button::render_text(?Elementor\Widget_Base $instance = NULL) in /wp-content/plugins/oneelements-ultimate-addons-for-elementor/includes/widgets/button/button.php on line 701

OZNAKOWANIE
MIEJSC
PARKINGOWYCH

Samochodów jest coraz więcej i stają się normalnym środkiem lokomocji dla wszystkich. Ważnym jest, aby klienci docierający do firm, hoteli, centrów handlowych, warsztatów, itp. mieli gdzie zaparkować swoje pojazdy na czas załatwiania swoich spraw. Ale nie tylko klienci potrzebują miejsc dla swoich pojazdów. Dotyczy to również pracowników firm, którzy też dojeżdżają samochodami do miejsc pracy i potrzebują mieć zagwarantowane miejsce na zaparkowanie swoich pojazdów. Ważnym staje się właściwe oznakowanie miejsc przeznaczonych dla zaparkowania pojazdu.

Miejsca przeznaczone dla postoju pojazdów klientów nie powinny być mieszane z innymi miejscami parkingowymi. Kierowca nie może szukać miejsca dla zaparkowania swojego pojazdu. Nie powinno dochodzić do sytuacji w której klient czy gość hotelowy o miejsce postoju pojazdu  konkuruje z pracownikami, czy też stawiając swój pojazd w niedozwolonym miejscu. Klient od razu po przyjeździe powinien być skierowany do właściwego miejsca. Miejsca takie powinny być wyznaczone i odpowiednio oznakowane.

Oznaczone miejsce parkingowe dla klienta podnoszą prestiż firmy

Ilu potencjalnych klientów udaje się do innych firm tylko z powodu braku miejsca parkingowego? Miejsce takie może i było wyznaczone, ale oznakowanie było nietrwałe, przez co stało się  niewidoczne. Nietrwałe, wyblakłe oznakowanie nie jest najlepszą wizytówką firmy.

Trwałe i sprawdzone oznakowania miejsc parkingowych nie jest trudne ani kosztowne. W miejsce tablic malowanych, które mogą wyblaknąć na słońcu proponujemy tablice tłoczone, odporne na warunki atmosferyczne. Raz ustawione oznakowanie służy przez bardzo długi czas.

Proponujemy tablice z oznaczeniem miejsc parkingowych wykonane na trwałych aluminiowych tablicach z napisami wykonanymi metodą termotransferową. Tablice mogą służyć do oznaczenia miejsc parkingowych dla klientów firm, gości hotelowych, pracowników, itp..

Tablice mogą także służyć jako tablice informacyjne. Oznaczenie drogi do recepcji, biura już nie będzie problemem.
Tablicami można oznaczyć miejsca, w których parkowanie i postój pojazdów jest niewskazany lub zabroniony. Tablice mogą też wskazywać dozwolone godziny parkowania.